| Brăila_Ana_Cosmina_1997 a întrebat:

Ati ajuns vreodata sa doriti sa intoarceti timpul inapoi,sa regretati anumite lucruri din trecut?
Dupa o despartire pentru voi cat dureaza sa va reveniti? Eu una ma simt si acum foarte ravasita, sufletul meu e ca si ars cu fierul inrosit.

Răspuns Câştigător
| WR104 a răspuns:

NU, pentru ca nu ma gandesc la trecut, daca m-as gandi probabil as regreta unele chestii dar cum nu se poate schimba nimic prefer sa nu ma gandesc.
Incearca sa nu te mai gandesti la ce a fost, gandeste-te ca daca ai fi facut altfel poate nu ai fi ajuns acum unde esti.

7 răspunsuri:
| Flav a răspuns:

Daca as da timpul inapoi, mi-as aduce inapoi toate persoanele pe care le-am pierdut din greselile mele. Nu multe, dar cateodata, am reactionat exagerat, din motive de trufie, orgoliu, si sunt constient ca prin zecile de persoane pe care le-am respins, am pierdut vreo 2-3 pe care le regret. Si care stiu ca meritau.
Cat dureaza o despartire? Intreaba-ti inima. Stii ce iti va raspunde? Iti spun eu: ''...".

| heise a răspuns:

Trecutul e trecut.
Despartirea e o despartie. Nu mori daca nu te mai giugulesti cu "sufletul tau pereche".
Si da, dar acum nu mai regret. Regretam. Dar nu astfel de lucruri pe care pe majoritatea adolescentilor le fac.

| Wøodenpints a răspuns:

Singurul moment în care aş vrea să întorc timpul înapoi şi sa schimb ceva, este atunci când am căzut cu rolele şi mi-am spart dinţii. În rest, nu aş schimba nimic.

| Brăila_Ana_Cosmina_1997 explică (pentru Wøodenpints):

Mai exact ce ai vrea sa schimbi? sa iti fi pus casca laughing

| Wøodenpints a răspuns (pentru Brăila_Ana_Cosmina_1997):

Să nu mă fi dat pe o rampă udă la 5 dimineaţa.

| bmerry a răspuns:

Cu putina muzica buna, ciocolata si un animal de companie totul straluceste pentru mine. Accepta ca timpul nu poate fi dat inapoi. Eu imi revin repede in general, pentru ca am ajutorul prieteniilor! Stii tu, e greu sa accepti dar e vorba aia ce zice ca... timpul le rezolva pe toate si asa si este! Peste ani iti vei amintii si vei rade! happy

| midu89 a răspuns:

Nu trebuie sa regreti nimic din ceai facut. a fost o experienta neplacuta de unde vei avea de invatat. invata sa nu mai regreti alegerile facute... de o despartire definitiva inca n-am avut parte, am av parte doar de despartiri de cateva zile si deja simteam ca mor, nu stiu daca as face fata unei astfel de situatii, de accea apreciez toate fetele care au avut curajul sa mearga mai departe. cea fost mai greu a trecut, se vor vindecA toate ranile cu timpul.