| PickMe a întrebat:

Cum vad ce parola am la Facebook? Am rămas conectata, dar parola nu o mai stiu...si nici adresa de e-mail. Nu am nr de tel pus, cum fac sa aflu ce parola am? sad FUNDA!

3 răspunsuri:
| MenInShadow a răspuns:

Nu ai cum, singura metoda este sa-ti reamintesti e-mail-ul, trebuia sa te gandesti la asta de la bun inceput.
E-mail-ul si telefonul sunt singurele metode prin care facebook iti ofera datele de logare pentru facebook, adica id si parola.

| DaughterOfDarkness a răspuns:

Nu iti zice acolo la informatii, setari, ceva care e adresa de e-mail? Toate site-urile care se respecta iti arata la "edit profile" adresa de mail.
Nu sunt eu foarte priceputa cu facebook-ul, scuze daca ce ti-am sugerat eu nu se aplica in realitate.
Bafta!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce moment crâncen în care să te lovească amnezia!