| Larii_Larisaa_1996 a întrebat:

Sunt conectata pe Facebook de pe telefonul mobil dar nu mai stiu parola. Nu o mai stiu nici cea de la e-mail ce sa fac?

Răspuns Câştigător
| Muhibbi a răspuns:

Buna, cauta pe internet cum sa iti setezi contului de facebook numarul tau de telefon. Apoi incerci sa te conectezi de altundeva, dai "Am uitat parola" si la optiunea de schimbare a parolei bagi cu numarul de telefon. Sper ca te-am ajutat! happy

4 răspunsuri:
| WarriorCat a răspuns:

Ti l-ai pierdut cred. :/

| Liaionnny a răspuns:

Eu propun sa-ti stergi toate pozele cu tine dupa acel cont..sa de deconectezi de pe telefon si sa-ti fac unul nou. Poti sa-ti recuperezi prietenii intrand pe fostul cont si dandu-le add