| Ex89 a întrebat:

Cum vede o fata un baiat de care s-a despartit, cand o sa il revada?

2 răspunsuri:
| anitza2000 a răspuns:

Fetele se despart de baieti dintr-un motiv si in foarte putine cazuri se razgandesc. Eu de exemplu cand ma intalnesc cu un baiat de care m-am despartit sunt defensiva. Daca lucrul din cauza caruia s-a despartit de acel baiat este grav, probabil ar vrea sa fie cat mai scurta revederea.

| AlexSandu17 a răspuns:

Pai, daca mai simte ceva pentru el, atunci este ingrozitor sa-l vada, daca nu simte nimic si s-a despartit din acest motiv nu prea ar vrea sa-l vada, adica se simte si prost ca s-a despartit din acest motiv, daca s-a despartit din cauza unui motiv grav, atunci nu-l mai suporta sa ceva de genu', intr-un fel il uraste. Sper ca te-am ajutatwinking