| ALeXsSaY a întrebat:

Cum vi s-a parut examenul la mate? happy

9 răspunsuri:
| SmiiileXoXo a răspuns:

Ca pixu, tie? Am gresit numai din neatentie la vreo 5-6 laughing

| Mαdαliηα a răspuns:

Da-l dracu' ^^

| LittleReasonToSmile a răspuns:

Pfff... usor oh go on laughing tie cum ti s-a parut?

| ALeXsSaY explică (pentru LittleReasonToSmile):

Eu st mai mare, nu l-am dat ^^ pentru mine subiectele st extrem de simple, dar pentru cei de a 8a am auzit ca au fost destul de complicate, mai ales geometria. thinking oricum, destul de simple pentru cineva care nu a frecat menta in gimnaziulaughing dar la romana, ce zici? smug cu tot cu greselile de la unele subiectelaughing

| LittleReasonToSmile a răspuns (pentru ALeXsSaY):

Nu a fost foarte greu nici la geometrie punctul c) de la ex 2 subiectul III nu l-am terminat dar restul ..crek am facut tot laughing... iar la romana nu cred ca au fost gresite... se vedea ca era subiectiva laughing

| ALeXsSaY explică (pentru LittleReasonToSmile):

Eee se vedea, dar cum iti explici ca majoritatea nu au vazut?rolling on the floor si e-book in loc de e-reader, ce mai zici?laughing da-i incolo, batuti in frezalaughing hmm ex ala 2 de la III era simplu, poate mai simplu ca cel cu vaza laughing dar, in rest ai facut tot corect, nu? ca multi zic "am gresit din neatentie" hay serioslaughing

| LittleReasonToSmile a răspuns (pentru ALeXsSaY):

E-book... e-reader ce mai conteaza laughing eu n-am gresit din neatentie laughing eu am gresit din lipsa de inspiratie laughing

| kyara10 a răspuns:

Greu

| lextar113 a răspuns:

Nu excelez la mate, recunosc, deci a fost greusad