| Anonim_4797 a întrebat:

Cum vi s-a parut prima zi la facultate? eu incep in toamna facultatea si pot spune ca am emotii de pe acum, de aceea as dori parerea voastra.mersi

Răspuns Câştigător
| luiza a răspuns:

Prima zi de facultate e doar de prezentare...decanul tine un discurs, dupa care te arunci la un afisier sa vezi in ce aula trebuie sa ajungi, in ce grupa esti si eventual ce orar ai pe prima saptamana. De regula multi studenti nici nu merg in prima zi de facultate.

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu prea grea cam plictisitoare