| FanPoP a întrebat:

Cum vi se pare noul scooby doo in care velma si shaggy sunt impreuna

Răspuns Câştigător
| alexb0y1998 a răspuns:

Pai IMI PLACE LA NEBUNIE! dar doar 50% sunt impreuna deoarece scooby nu treie sa afle ca sunt impreuna pentru ca se simte tradat si din aceasta cauza shaggy nu prea e cu velma.

5 răspunsuri:
| xCherri a răspuns:

Pai inca nu l-am vazuthappy astept sa inceapabig grin sper sa fie haioslaughinglaughing

| ȘtefiȘtef a răspuns:

Pe ce canal?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Velma si Shaggy ce?

| FanPoP explică:

A inceput alaltaieri da puteti sal vedeti maine la 18 40 e foarte tare

| FanPoP explică:

In curand va aparea sezonul 2 care, din cele auzite ar avea 50 de ep`, dar nu`i nimic clar.