| anonim_4396 a întrebat:

Cum vi se pare scoala din Romania:
A monotona
B distractiva
C groaznica
D superba
De ce
toate punctele de vedere sunt binevenite

Răspuns Câştigător
| SuNShiNe1947 a răspuns:

C SI B in acelasi timp laughing
ora= groazinca
pauza. drumul catre scoala cu prietenii drumul catre casa cu prietenii = distractivawinking FUNDA :O?

2 răspunsuri:
| miha_6184 a răspuns:

Tin sa-ti afirmez toate variantele deoarece unele ore sunt A si C dar punctele B si D sunt pentru ca trebuie sa recunoastem daca nu ne-am duce la scoala cu cine am mai conversa si cum ne-am mai distra in diferite activitati. Totusi respect pentru profesorii care nu-si fac orele in monotonie si inceacra variante care sa ne atraga.

| Scumpika_Ta_Matache_Ana_1980 a răspuns:

B-pentru excursi si panaranele din timpul orelor
C-pentru teme