| otell a întrebat:

Cum vi se pare Trupa One Direction:?

Răspuns Câştigător
| katherinne a răspuns:

Sunt o trupa de baieti foarte talentati.Mie imi palc foarte mult melodiile lor+ca sunt si dragutibatting eyelashes

5 răspunsuri:
| Musique a răspuns:

Ca pixul.
Cum vă puteți uita/amuza/îndragosti/minuna/ doamne, ce le mai faceți; la așa... ratați? sad

| mjr2011 a răspuns (pentru Musique):

Ai dreptate.Mare dreptate.

| PufuleţiCuCaramel a răspuns:

Baietii sunt talentati, frumosi si se inteleg bine. Au muncit sa ajunga unde au ajuns, si chiar au ajuns pe merit. Toti au voci minunate.

| LuluRawrr a răspuns:

1D este agfhasdf

| Cathyme a răspuns:

Imi plac cintecele lor si plus ca au niste voici adorabile! Si sunt si draguti hihihi