| JamilaGizeh a întrebat:

Cum vrei sa fii? un geniu stresat sau un prost fericit?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Un geniu fericit.

3 răspunsuri:
| BambiSd a răspuns:

Mai bine sa fii in lumea ta si sa fii un prost fericit, decat sa fii un "geniu" stresat de soarta. Oamenii de genul asta nu stiu sa faca altceva decat sa stea in fata cartii.Sotia/sotul lor sunt propria lor inteligenta foarte ridicata.

| spookydrums a răspuns:

Geniu stresat...Prostii fericiti nu fac nimic pe planeta asta, ocupa spatiul degeaba si consuma resurse. Daca ar fi dupa mine as supune populatia globului la un test, si cine ia sub nivelul mediu, dus in lagar ( de munca, de eterminare, depinde ).

| razvan2611 a răspuns:

Consider ca nu este nevoie sa fii nici un geniu, deoarece geniile nu ajung sa cunoasca fericirea, la ei dragostea este mereu neimplinita; si nu trebuie sa fi neaparat prost sa poti fi fericit, sfatul meu este sa incerci sa fi :,, omul care aspira spre geniu, dar nu este geniu dar sa fi fericita ''