| Evangeline a întrebat:

Geniu stresat sau prost fericit?

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
5 răspunsuri:
| LiveYourLife a răspuns:

Geniu fericit exista?laughing

pai au as alege ambele variante dar in ipostaze diferite.
nu stiu cum sa ma exprim.depinde de situatia in care esti.
e bine sa fii un geniu ca poti deslusi mistere si normal ca atunci cand gandesti mai mult esti stresat ca devine acea nelamurire

dar cateodata e bine sa fii si prost fericit ca nu e bine sa fii numai stresat dar ai grija ca e bine sa fii porst in unele situatii dar nu nu fii luat de prost deci e o diferenta.
sau mai bine zis e bine sa fii fericita dar nu proasta

mai bine ziceai si tu "Geniu fericit si prost stresat"rolling on the floor

| cryssa a răspuns:

Geniu stresattongue

| MindExplode a răspuns:

Prost fericit

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai amindoua-s destul de rentabile.Nu prea se vad cu ochiul liber daca taci.