| AlinautzaElenutza a întrebat:

Cumm pot sa faci un baiat sa vorbeasca cu o fata atunci cand el nu vrea?

Răspuns Câştigător
| Kidaaa14 a răspuns:

Pai.E simplu. Poti doar sa stai si tu in gupul lui de prieteni si dupa.din senin probabil k o sa te bagi la un moment dat in vorba cu el si Surprizaaaa! O sa vorbeasca si el cu tine. laughing

2 răspunsuri:
| ROB3RT89 a răspuns:

Daca vorbesti cu el precum tastezi,e clar! Are el motivele lui de nu vrea sa vorbeasca, putin probabil sa fie timid. Daca insisti prea mult, te injosesti...

| Dezinteres a răspuns:

Daca vorbesti cum tastezi...