| Madness345 a întrebat:

Fetelor, pe voi ce va atrage la un baiat, si ce ati vrea sa va vorbeasca ca sa fiti atrase de el?

5 răspunsuri:
| elle94 a răspuns:

Socializare, chimie si sa arate bine big grin

| Nemessys a răspuns (pentru elle94):

La a2-a cerinta, iti urez bafta laughing))

| elle94 a răspuns (pentru Nemessys):

Multumesc big grin

| mmtmx a răspuns:

Dupa mine baiatul trebuie sa stie cum sa se comporte si sa fie vorbaret, sa socializati sa radeti. Nu stiu, pur si simplu sa aiba acel ceva. Dar in primul rand sa se comporte frumos dupa celalalte vin de la sine laughing

| Gabriella681 a răspuns:

Nu multe in principal. Atata timp cat stie sa se comporte, sa vorbeasca si sa inteleaga e perfect.