Curaj sau inconstienta? Care e cuvantul potrivit pentru a descrie asta?

79 răspunsuri:
| alleALLEaddaADDA a răspuns:

Curaj. Adrenalina si distractie.

| Bogdantpu98 a răspuns:

Curaj si nebunie!

| Dianne18 a răspuns:

In cazul lor inconstienta este sigur prezenta; insa din punctul lor de vedere e curaj

| HaSClau a răspuns:

Unpic din amandoua, trebuie sa fii foarte curajos si de ajuns de inconstient si fara grijii ca sa incerci acest xtreme.

| Dya963 a răspuns:

Curaj happy

| Duu a răspuns:

Adrenalina big grin

| Gurusciuc_Ionela_1999 a răspuns:

Curaj dar si inconsitenta edoarece e foarte periculos!

| AlexiaAleAly a răspuns:

Curaj... Dai funda?

| Cristina_Andreea_2000 a răspuns:

Curaj.

| elenuta97 a răspuns:

Mult mult curaj si putina nebunie

| StarElle a răspuns:

Curaj! Pentru ca atunci cand te pregatesti intr-un anumit "domeniu" doresti sa iti depasesti limitele, iar pentru acest lucru iti trebuie curaj.

| ElenaTM a răspuns:

Curaj, eu asa cred big grin

| NataliaB a răspuns:

Curaj!

| Florin876 a răspuns:

Nebunie curata!

| Piticutza16Ioana a răspuns:

Pentru mine ar fi o nebunie, dar in cazul lor consider ca au MULT curaj!

| ionelaaaa12345 a răspuns:

Curaj.

| gocanoanadiana a răspuns:

Curaj

| Rinadina a răspuns:

Curaj

| 00stefania00ana00 a răspuns:

Curaj,pasiune si mult efort depus... nu cred ca e vorba de inconstienta deoarece oameni care practica asa ceva cunosc riscurile acestui sport