| anonim_4396 a întrebat:

Da-ti-mi va rog ceva statusuri noi de indiferenta sau amuzante. funda+vot

Răspuns Câştigător
| Danyel a răspuns:

Ca tine gasesc si in RECYCLE BIN...Ca mine nu gasesti nici pe GOOGLE
In padurea cu alune aveau casa 2 pitici...Vine Cioaka si le spune daca Elodia e aici?
Cine se trezeste de dimineata…casca toata ziua.
Cand stapanul nu-i acasa, sar pe geam si intru in casa.
O sa mori bah puta ascultandu`l pe gutza…
Draga esti de milioane…i-a 50.000 si du-te...
Dansez pe sarma DND
Femeile...sunt ca locurile de parcare : cele bune sunt okupate iar cele libere sunt pentru handicapati.
Numar oile de pe mess; daca te-am sarit, esti kapra! Mai stai o data... :D
Astazi… am aflat ce e Iubirea :X …. MAINE…. afli tu ce-i despartirea.
Dragostea se naste in priviri, creste pe buze si moare in lacrimi
Nu-s momentan la tastatura, dar dac tipi foarte tare la monitor s`ar putea sa te aud…
Consumul execesiv de fasole dauneaza grav sanatatii ...altora!
Sunt un rege… am bani, am masina, am casa, dar ce rost au toate astea d
Ai fost alaturi de mine cand m`am imbolnavit… Ai fost alaturi de mine cand mi-au furat hotii portofelul… Ai fost alaturi de mine cand mi-am busit masina… Mai plimbate`te! Imi porti ghinion!
Impreuna vom cunoaste lumea eu stiu iadul, tu stii raiul, hai sa cunoastem amandoi Paradisul…
Sunt singur si sunt sigur ca si tu esti sigura ca nu mai vrei sa fii singura
Viata e ca hartia igienica...lunga si folositoare
Cand eram mik credeam ca faima si banii ma vor face fericit. acum ca am crescut. am realizat ca asa este!
aca nu te am pe tine?
E bine sa lasi bautura. dar nu e bine sa uiti unde ai lasat-o!
Nu beti apa, pestii fac sex in ea!
My name is Bond... Vaga Bond
Aici poate fii reclama ta!
Doctorul mi-a spus ca sunt nebun... dar vocile din cap cica nu e adevarat
Nu beau, nu fumez, nu ma droghez, nu-mi insel prietena, dorm de la 22 la 6, sunt foarte cuminte. Dar si cand ies din din spital...
Bate si ti se va deschide... proces penal!
Salvati energia, dormiti la scoala!
Vand Pitbull. Mananca orice si ii plac foarte mult kopiii.
Angajez Clown. Rog seriozitate!
O femeie trebuie sa faca 70 de lucruri. 69 si cartofi prajiti!
Stiti care e partea cea mai nasoala? Mama prostilor e mereu gravida
Bautura si gagici pentru toti cei de aici!
Daca vin cu-n sac de nuci. e de ajuns sa-ti dau la buci?
Doar cu sabia si cu pumnu... Poti sa ajungi numarul 1!
Ce par frumos ai. pacat ca iti iese din nas!
Ce bine arati. ai fost bolnava?
Ziua in care te-ai nascut sigur era ploioasa, dar nu era ploaie… cerul plangea pentru ca pierduse cel mai frumos inger!
In bere e putere. In vin e sanatate. In cognac e distinctie, iar in apa sunt mikrobi.
Te Iubesc si nu vreau sa te pierd… voi lupta sa recastig iubirea noastra pierduta candva…
Mi-am luat de curand BMW X5 si l-am tunat pana l-am fackut ARO!
Cortina uitarii nu va cadea niciodata peste decorul unei sincere prietenii numai daca spectacolul a luat sfarsit
Daca intr-o zi gasesti femeia cu altu si-ti trece prin cap sa te arunci de pe balcon, adu-ti aminte ca ai coarne, boule, nu aripi!
Viata e un joc de rahat... dar macar are grafika buna!
Poimaine se implinesc 2 zile de cand nu mai fumez... asta da vointa!
Nu beau, nu fumez, nu ma droghez... un singur defect am - mint de rup!
NU FURATI! Parlamentarii nu suporta concurenta.
Eu le stiu pe toate...da-s maritate!
Join the dark side... we have cookiez!
Am mancat usturoi... Nu pot vorbii!
Cand eram mic credeam ca faima si banii ma vor face fericit.Acum ca am crescut am realizat ca asa este!
Fetele imi bat in geam...si n-aud... am termopan.
Mai bine taci si doar pari prost... Decat sa vorbesti si sa inlaturi orice indoiala!
Invisible to everyone! only loosers can see me.
Prea bun ca sa fiu Light!
Consumul execesiv de fasole dauneaza grav sanatatii ...altora!
M-am sculat cu fata la cerceaf asa ca nu ma intoarce!
Esti o fata de milioane…i-a 50 de mii si du-te...
INCREDIBIL. Incearca si tu l! Da-te de 3 ori cu capul de monitor, Da-ti cu tastatura in gura de 20 de ori, Arunca-te pe geam si inchide ochii.ca rezultat ai sa vezi persoana iubita ce ti-e harazita sa-ti fie nevasta
Ce par frumos ai... pacat ca iti iese din nas!
Ce bine arati... ai fost bolnava?
Astazi am aflat ce e Iubirea... maine afli tu ce-i despartirea!
De ce sa bei si sa conduci cand poti sa fumezi si sa zbori?!
Caut cu lumanarea… gasesc aproape orice
Eu sunt negru ca piperu ma iubeste tot cartieru.
Cine nu ma poate inghitii... sa ma suga!

Citeşte mai mult: http://www.invizibil.ro/......zante.html

2 răspunsuri:
| Barbiiie95 a răspuns:

Amuzante:
1 Azi m-am dus si eu la biserica. Cand ma uit la cucoana de langa mine.isi aprindea tigara. Doamne! sa scap berea din mana nu alta.

2 imi e dor de tine de caldura ta in zilele cand ma culcam cu tine draga mea pijama

3 Culmea tupeului: Sa te caci la o usa dupa care sa bati si sa ceri hirtie!
Culmea culmii tupeului: Sa mai bati o data si sa zici ca nu ti-a ajuns!

4 Ai Bani!? Hai la bere N-ai bani!? Du-te vere!

5 O gãinã avea 2 picioare in special stângu`!

6 Noaptea am cosmaruri pentru ca dor cu tine in pat!

Indiferenta:
1 Stiu am un talent nativ, sa folosesc un zambet fin pe post de sedativ

2 Adu-ti aminte ce greu iti este sa te schimbi pe tine insuti si vei intelege atunci cate sanse ai cand incerci sa-i schimbi pe ceilalti.

3 Prietenii adevarati tin la tine Si sunt langa tine si la rau si la bine Nu te barfesc pe la spate Ci te ajuta chiar in toate

4 Nu mai sunt fetita pe care o stiai tu mai demult Poate nici n`ai observat de la un timp am mai crescut

5 Vreau ceva doar pentru mine, ca stiu cum sa-mi mearga bine, daca ma intreb de tine...du-te tare cat te tine!

6 Te privesc cu sila, nu-mi provoci decat mila Plagi incontinuu si spui ca doar tu esti de vina Stii dar e putin cam tarziu Nici eu nu sunt asa cum as vrea sa fiu

7 Ti-a venit taxiu du'te pe drumul tau, ca ti-e bine numai cand mi-e mie rau
8 Regreti? Regreta! Pt ca acum e prea tarziu am plecat si n-o sa mai vin.tu plangi mie imi vine sa rad e neplacut dar gandeste-te ca a fost invers in trecut.

9 Te'am iubit de la iceput si mi-am dat seama prea tarziu, eu traiesc si fara tine dar tu nu poti fara mine.

10 Vrei sa ma schimbi? Schimba-te tu primul Tu esti doar personajul, Eu fac tot filmul.

| CristinaDumitru a răspuns:

Colo sus in cimitir
Stau mormintele in sir
Daca faci misto de mine
Fac un loc si pentru tine

Bea suc de fructe,
Suc de fructe inseamna sanatate,
Sanatate inseamna sport,
Sport inseamna faima,
Faima inseamna bani,
Banii inseamna femei,
Femei inseamna dragoste,
Dragostea inseamna SIDA,
SIDA inseamna moarte,
Deci nu mai bea suc de fructe!

Ma uit la luna te vad pe tine ma uit la soare te vad pe tin ma uit in departare te vad pe tine DA` da-te dracu din fata mea odata!

Daca intr-o zi femeia pe care o iubesti iti e infidela si-ti trece prin cap sa te arunci pe geam, adu-ti aminte ca ai coarne, boule, nu aripi!

Exista 2 tipuri de oameni in lumea asta:Eu si Restul

Opriti planeta vreau sa cobor

Azi m-am dus si eu la biserica. Cand ma uit la cucoana de langa mine.isi aprindea tigara. Doamne! sa scap berea din mana nu alta.

Regulile elevilor:
Elevul nu copiaza, el se documenteaza. Elevul nu citeste bilete, se informeaza.
Elevul nu este neatent la ore, ci studiaza mediul inconjurator.
Elevul nu greseste, el isi pune la incercare profesorul.
Elevul nu chiuleste, e nevoie de el in alta parte.
Elevul nu fumeaza, el isi caleste plamanii.
Elevul nu doarme, ci reflecteaza. Elevul nu vorbeste, el gandeste cu voce tare.
Elevul nu mesteca guma, el isi intareste dantura.
Elevul nu injura, se descarca.
Elevul iubeste scoala, dar in timpul vacantei.

un mut ii spune surdului ca orbul a vazut un paralizat fugind!rolling on the floorrolling on the floorlaughinghappybig grin

Vreau sa stii ca prietenia ta inseamna mult pentru mine. Plangi tu, plang si eu. Razi tu, rad si eu. Sari pe geam de la etaj ma uit in jos si atunci rad din nou.

spune-mi ca ma iubesti si atunci iti marturisesc si eu ca sunt insurat/maritata

Dragul meu chiftea prajită,
Tinichea hodorogită,
Te iubesc si te ador
Ca pe-un pui de curcă chior

i love you
i like you
i need you
ai vrea tu!

te iubesc sarite-ar okhi pe peretii zugraviti daca te mai prind cu alta te prepar cartofi prajitzi.

Prietenia este ca si atunci cand faci pipi pe tine: toata lumea poata sa vada acest lucru, dar numai tu stii sentimentul caldut pe care il ofera

Culmea tupeului: Sa te caci la o usa dupa care sa bati si sa ceri hirtie!
Culmea culmii tupeului: Sa mai bati o data si sa zici ca nu ti-a ajuns!

SCRISOARE CATRE PARINTI

Tatal intra in camera fiicei sale si gaseste o scriosoare pe pat. Avand deja ganduri negre, desface totusi scrisoare si citeste:
„ Dragi parinti, Cu parere de rau va anunt ca eu am fugit cu noul meu prieten.
Am aflat ce inseamna adevarata dragoste si el este un dragut cand gonim goi cu motorul cu toate piercing-urile, cicatricele, tatuajele care ii acopera tot corpul! Dar nu e numai asta. Sunt insarcinata si Mihai zice ca vom trai fericiti in rulota lui din padure.
Vrea sa avem multi copii, ceea ce stiti ca imi doresc si eu.
Am invatat ca marijuana nu face rau nimanui asa ca o crestem pe langa casa pentru el si prietenii lui care ne aduc toata cocaina pe care ne-o dorim. Intre timp ne rugam sa se gaseasca leacul pentru SIDA, in asa fel incat sa se faca si Mihai bine. Sa stiti ca merita!
Nu va faceti griji in ceea ce priveste banii. Mihai a aranjat ca eu sa joc intr-un film pe care il fac prietenii lui Leroy si Jamal in pivnita. Deocamdata castig 50 $ pe scena, dar pot sa iau inca 50$ bonus daca sunt cu 3 barbati si un bonus de 100 $ daca se foloseste un cal. Mihai a zis ceva si despre niste caini, asa ca am mai multe posibilitati.
Mama, sa nu-ti faci griji pentru mine, de acum am 15 ani si stiu sa am grija de mine. Dupa cum vezi eu si Mihai ne-am gandit la toate! Intr-o zi o sa trecem in vizita pe la voi sa va cunoasteti nepoteii. Mihai chiar se gandea sa-si puna un atas la motor ca sa putem veni cu toti o data!"

Va pup pe amandoi
Fiica voastra, Maria

PS. Tata, am glumit. sunt la vecini, ma uit la TV cu prietena mea.
Voiam doar sa iti arat ca sunt si lucruri mai rele in viata decat SA PIARDA STEAUA IN MINUTUL 90

Iubitul meu de pe strada crucii
te iubesc de-ti sar papucii
esti o floare, esti un crin
esti magarul din berlin
esti o floare de cicoare
esti un bou cu capu\' mare
esti o floare de liliac
zici ca esti aurolac
Te imbraci numai la dunga,
cand te vad vomit in punga.
salutare si noroc
n-am nevoie d-asa porc laughing

dnd mie` rau nu mai pot cad jos din picioare mor. aoleo ma ia cu lesin
deseara dau party la mine acasa cine vine?

Buna, sunt un virus romanesc, dar din cauza tehnologiei sarace din tara mea nu sunt in stare sa-i fac nimic calculatorului tau. Te rog, fii dragut, sterge un fisier de-al tau si pretinde ca esti speriat.

de la beat
carciuma viu
merg pe gard
de drum ma tiu
nici un latra
nu ma caine
nici un rade nu ma om
am lasat vaca deschisa
si-a iesit poarta pe drum.

PUMNUL-este partea de vorbire ce muta maxilarul dintr-o parte in cealalta si raspunde la intrebarea : MAI VREI?:

fundita te rog...