| Pandicorn123 a întrebat:

Daca ai fi bogat ce ai face cel mai tare amuzant si creativ in acelasi timp raspuns primeste funda

7 răspunsuri:
| CompleteAndUtter a răspuns:

De ce m-as preocupa de pe acum ce sa fac cu ei laughing? Este timp destul apoi smug.

| CompleteAndUtter a răspuns:

@magiclove cui ai adresat raspunsul? confused

| Cristiana2011 a răspuns:

As arunca cu banii` in aer love struck!
As face o casa din bani laughing!
mi-as face haine din ei rolling on the floor))!

| yngerash_4642 a răspuns:

W.c publicelaughing...cred ca as face cel mai mare parc de joaca gen dysneyland.sau niste adaposturi pentru animalele straziipuppy dog eyes

| alexandra_2113 a răspuns:

Nu e amuzant, dar nici ceea ce as face in realitate big grin as incerca detoate absolut tot ce nu am mai facut pana atunci din lipsa banilor :X

| xDianne a răspuns:

Fii mai explicit/a. Nu am inteles nimic :]]

| magiclove a răspuns:

Daca te crezi bogata ar trebui sa ma cunosti! P.S. nu mai zi ca esti bogata pentru ca sunt sigura ca nu esti mai ales ca ai pus aceasta poza de doi bani.