| alinutssa_7292 a întrebat:

Daca ai fi pe o insula pustie singura fara nimic.si acolo ar exista dinozauri si tot felul de animale agresive. ce ai facehappy?

5 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Daca tot ar fi sa mor mi-as alege cel mai putin agresiv dinozar(in caz ca exista asa ceva)pentru a muri. Ce? Sunt lasatongue

| Libelle a răspuns:

M-ar papa dinozaurii si as muri.sad

sunt prea tanara ca sa morcrying

| Monica a răspuns:

As muri. laughing
Nu e evident? Din moment ce e pustie, fara nimic. Fara hrana nu pot rezista!raised eyebrows
Plus ca ar mai fi si dinozauri si alte creaturi.

| Slow a răspuns:

Cred ca as manca nisip, si as bea apa sarata laughing) Clar nu. Sau poate as juca bambilici cu dinozaurii.
Interesanta intrebare. Trebuie sa ascunda ea ceva. Evident nu prea ai ce face. Iti dai foc la haine, incercand sa faci fum (cred ca ma uit prea mult pe Discovery la tehnici esentiale de supravietuire rolling on the floor ). Incepi sa te rogi sa treaca un vapor sau un elicopter pe acolo, stai cat mai mult pe marginea marii/oceanului...
Sau te poti apuca de dresaj laughing
Intrebare de baraj: te uiti mult la desene animate? big grin nu ca ar fi rau, atat timp cat nu influenteaza. Stai linistita, nu vei ajunge pe nicio insula pustie. Iar in cel mai rau caz, daca ajungi, vei da de vietuitoare gen serpi, reptile, maimute.in niciun caz dinozauri laughing

| mell a răspuns:

Bine ...asta e o intrebare capcana? laughing As incerca sa rezist cat mai mult pana scap. Altceva nu stiu ce as face