| dulcimini a întrebat:

Daca ai fi un erou ce ai schimba?

7 răspunsuri:
| Digital112 a răspuns:

Lumea.

| Bøøgey a răspuns:

Hainele imputitilor.

| Axys a răspuns (pentru Bøøgey):

Ce tare esti laughing dar daca oameni muncesc prin santiere lei schima din 5 in 5 minute hainele de transpiratie eu in nici un caz happy
dar poate te referi la aia care put si stau asa tongue

| Axys a răspuns (pentru Bøøgey):

Mear place chestia asta sincer as salva lumea de la moarte big grin

| Axys a răspuns (pentru Bøøgey):

Numai desene animate am in cap sad oricum daca ar exista super eroi sa faca ceva bun ar fi extraordinar de binewinking

| jupinu2011 a răspuns:

Viitoirul miasi schimba viata si masi distra la maxim dar nu as vrea casa afle toata lumea ca sunt erou

| PsiholoagaTPU a răspuns:

Aș face să fie lumea mai bună.