| MissmysteriousS a întrebat:

Daca ai putea sa te teleportezi in viitor; in ultima zi a vietii tale; care ar fi intrebarea principala care ti-ai adresa-o?

Răspuns Câştigător
| aFurisit a răspuns:

Hmm, sa ma teleportez in viitor in ultima mea zi de viata?

Daca as putea, m-as teleporta si as ramane acolo laughing fara intrebari, fara nimic, as fi un "bebe adult" intr-o lume noua laughing. Doar n-o sa mor fiind in viitor, nu e posibil, nu? waiting

Auu, mi-am sucit creierii laughing.

Si na, sa fiu amabil si sa-ti fac pe plac, mi-as pune-o, pardon, mi-as pune o intrebare (desi e aiurea sa-mi pun singur intrebari) laughing :

" O sa gasesc fete frumoase?"

P.S. Asta inainte sa ma teleportez, ce naiba, doar n-o sa stau sa mor cu sansa de a ma teleporta.

P.S. 2 Draci de amiaza, ma repet, cu intrebarea asta a ta, m-ai dat peste cap laughing.

Ce intrebare sa-ti pui, ai mai avea timp sa intrebi ceva? laughing. Esti pe moarte, vuuuup, teleporteaza-te.

App, tu ce intrebare ti-ai adresa?

Am spus " ti-a adresa" pentru ca stiu ca ai evitat sa spui " ti-ai pune" si ai gasit un mod finut de a formula intrebarea big grin. Nu ca magaru` de mine laughing

9 răspunsuri:
| Dina a răspuns:

Care este, de fapt, sensul vietii.

| ThePoet a răspuns:

De ce n-ai invatat sa faci cartofi prajiti cand ai avut sansa?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

"De ce nu m-am bucurat de fiecare clipa si am lasat viata sa treaca pe langa mine?"

| prizeFTW a răspuns:

Care sunt momentele frumoase pe care le-am trait.

| AlessandraCoco a răspuns:

De ce nu mai pot sa traiesc?

| Enanita a răspuns:

Buna!

Intrebarea principala care mi-as adresa-o este daca am regrete in legatura cu ceva ce nu am facut cand am avut ocazia.

Pa-pa!

| 7uP112 a răspuns:

Ce am facut tot timpul asta?

| cristimx a răspuns:

Daca imi datoreaza cineva bani si daca are sa mi dea fix in momentul alalaughing)

| 641654646346464 a răspuns:

Intrebarea principala care as adresauo ar fi :
Am facut ceva gresit de care sa regret?