| Catalyn_6531 a întrebat:

Daca ai ramane singur/a cu o fata/un baiat, care ar fi intrebarile pe care i le-ai pune? Care ar fi subiectul despre care ati vorbii?

Răspuns Câştigător
| Hmmmm a răspuns:

Depinde daca cunosc baiatul sau fata respectiva si daca e baiat sau fatalaughing.
daca ar fi un baiat p care nu il cunosc i-as pune prima data aceeasi intrebare p care i-as pune-o si fetii p care nu o cunosc "cum te numesti?"si d la aceasta intrebare sigur am incepe sa vb unu despre celalalt si poate ca la finalul discutiei am decide sa ramanem amici si am face schimb d nr d tel sau idi d mess.
daca asi ramene singura cu un baiat p care il cunosc nu stiu ce l-as intreba.probabil l-as lasa sa ma intrebe el ceva p mine si d la acea intrebare am incepe sa discutam despre ceva.
daca ar fi o fata p care o cunosc nu stiu ce as intreba prima data dar sigur am vb despre haine, machiaj si shoppingtongue

5 răspunsuri:
| Marii a răspuns:

Daca-mi place persoana, gasesc eu ce sa vorbesc. Cand deschid gura, numai tac. Daca nu-mi place, ma apuc si vorbesc singura. laughing

| kanajambe a răspuns:

Daca persoana este deschisa, avem ce discuta.
In caz de este fata despre baieti, moda, prieteni, prietene, fete, ce s-a mai intamplat.
Fetele in general vorbesc zile intregi despre 'ce s-a mai intamplat '
daca e baiat la fel, iubita, din subiect in subiect ajungem la ceva interesant.
Daca ai nevoie de un subiect : valentine's day, ca tot se apropie.
Alege un raspuns castigatorhappyhappy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Depinde ce se transmite dinspre partea adversa.Nu trebuie sa incepi ceva, chiar si o discutie, asa aiurea.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De ce stam singuri?
Ce cauti aici?
Vrei sa imi zici ceva, daca nu, pa!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Te sfatuiesc sa incepi o discutie mai "aiurea" la inceput sa vezi daca ea vrea sex laughing