| MRXSergiu a întrebat:

Daca am 14 ani si inaltimea de 168 de cm, cam ce inaltime voi avea cand voi fi adult?

Răspuns Câştigător
| Violleta2022 a răspuns:

Din pacate, nu putem sa ghicim ce inaltime vei avea tu cand vei fii adult.
Poti avea ori 1.75 dar la fel de bine poti sa ajungi la 1.90, depinzand direct de mostenirea genetica, de la parintii tai.

4 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

170 cm

suntserios
| suntserios a răspuns:

1.72

| Donsavas a răspuns:

N ar trebui să te preocupe asta. Dacă ești om invatat sau bun afacerist, are cine "sa ti păzească spatele" iar fetele vor trage după banii si sentimentele tale. Fizionomia nu o alegi si nu o poti schimba.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cu cat mai inalt cu atat mai bine! Sper ca nu vrei sa ramai un baiat pitic?!