| deadwillow123456 a întrebat:

Daca am aproape 1.70 cate kilograme trebuie sa am? Am 62 si 12 ani.

4 răspunsuri:
| thegatekeeper a răspuns:

E bine asa. O greutate normala si corespunzatoare inaltimii tale este undeva intre 57 si 70 de kilograme.

| Voidwithin a răspuns:

Nu conteaza cate kg ai daca se potrivesc cu, corpul si inaltimea.

| simonarus a răspuns:

Nu e bine

| alexandra123bibi a răspuns:

Buna! Parea mea este ca greutatea ta ideala la 1, 70 m este de 57- 60 de kilograme. Fiindca inaltimea ta este buna si nimanui nu o sa i se para ca ai cateva kilograme in plus. Funda!