| Ahatus a întrebat:

Daca am avut notele 4 4 6 sunt corigent?
Nu stiu ce nota am luat la teza.
Cand se dau examenele de corigenta?

3 răspunsuri:
| ascovit a răspuns:

Si cum ai vrea sa îți spunem noi dacă ai rămas corigent sau nu dacă nici tu nu știi nota din teza? Ai putea sa îți suni dirigintele/diriginta sa o deranjezi sa o intrebi.

| justanotheruser99 a răspuns:

Daca ai luat 5 in teza iti iese media 4.75, aia e 5, deci nu esti corigent, dar daca e mai mica, corigentele se dau in toamna.

| dragonu35hp a răspuns:

Depinde foarte mult ce nota ai luat in teza. Deocamdata iti iese media 4, 66 cu notele 4, 4, 6 dar conteaza teza.