| anonim_4396 a întrebat:

Daca am picat bacul la o materie si la celelalte doua am luat 5 si 6, mai pot da in sesiunea din toamna la toate? Vreau sa iau note mai mari si vreau sa dau iar la toate.

3 răspunsuri:
| Elvina a răspuns:

Dai doar la materia la care ai picat, adica la care ai sub 5. La restul nu mai poti da. Bafta!

| anonim_4396 explică (pentru Elvina):

Si in situatia in care am luat la toate nota 5 atunci ce se face?

| Elvina a răspuns (pentru anonim_4396):

Atunci cred ca dai la toate din nou. Poti sa ai la o materie 5 si la celelalte peste 6, dar media trebuie sa iti iasa minim 6.