| Atâtdedulce a întrebat:

Daca am rugat`o pe Raluca sa`mi dezactiveze contul, unul vechi, pentru ca intru mult mai des pe acesta, dar adresa de mail mi-a fost dezactivata intre timp, este vreo problema? Adica trebuie sa confirm vre`un link, sau ceva de genul asta? Si apropo de asta, cam in cat timp este dezactivat contul. Se sterg si intrebarile de site?

Răspuns Câştigător
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Nu spui care adresa de e-mail a fost dezactivata, cea pe care ai folosit-o cand ti-ai facut contul vechi ori cea de la acesta. Daca este de la contul vechi nu este nici o problema, nu trebuie sa faci nimic. Raluca nu mai este administrator din 15 octombrie 2010, dupa ea a fost Stela iar acum este Cristina. Ca sa poti raspunde la intrebari, prin contul nou, va trebui sa confirmi inregistrarea pe TPU, exact cum ai facut la contul vechi. Contul este sters in cateva zile, depinde cat de repede iti citeste mesajul administratorul. Postarile tale, facute in contul sters, raman pe site doar ca vor fi anonime, respectiv fara numele de utilizator. Numai bine!