| Anonim6666644 a întrebat:

Daca am un dinte stramb poate fi indreptat fara aparat dentar?

5 răspunsuri:
| FemeiaPisică a răspuns:

Doar aparatul dentar fix sau mobil poate îndrepta dinţii, altă metodă nu există. Dacă încerci să îţi faci acasă un aparat dentar improvizat, o să îţi distrugi dantura.
Aparatul dentar fix costă mai mult decât cel mobil deoarece rezultatele sunt garantate şi rapide, cel mobil nu dă rezultate bune ca cel fix deoarece îl poţi scoate din gură foarte uşor.

| darrio2007 a răspuns:

Nu.

| OnuOnulică a răspuns:

Nu, nu ai cum. Singura modalitate pentru a-l indrepta este sa porti aparat dentar.

| Totenn a răspuns:

Salut, daca ai un dinte stramb se poate indrepta doar cu aparatul dentar, pentru asta a fost inventat.

| Jraddy03 a răspuns:

Nu pentru ca ea te va ajuta sa il indrepti.