| elena1919 a întrebat:

am un dinte stramb si nu mi sta bine deloc. a purtat cineva aparat dentar? imi dati si mie cateva detalii mai concrete? cat ar trebui sa l port, cat costa? mersi

Răspuns Câştigător
| siminik54321 a răspuns:

Buna...pai depinde de problema dentara (ar trebui sa-l porti). Daca ai vreo problema dentara mai grava poti ajunge sa-l porti pana la 2 ani 2 ani jumatate, dar daca nu ai probleme asa grave poti sa-l portisi 2-3 luni.Eu una m-i l-am pus la Bucuresti si am dat 40 de milioane poti sa iti pui aparat dentar mobil(care se scoate cand mananci) sau aparat dentar fix(care nu-l scoti nciodata si poti sa mananci orice cu el) dar pe acest aparat mobil trebuie sa te duci lunar la dentist sa ti-l stranga

1 răspuns:
Răspuns utilizator avertizat