| B3belusha a întrebat:

Daca ar fi sa aveti o super-putere, care ar fi aceea?

Răspuns Câştigător
| scooobydooooo a răspuns:

Sa pot opri timpul

11 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Sa-mi inghet dusmanii si cei care incep sa faca show ca asa le arde lor.

| thegatekeeper a răspuns:

Sa pot vedea in viitor (desi poate deveni si dezavantajos, iar unele momente viitoare isi pot pierde din farmec si semnificatie daca le pot afla cand vreau), sa pot citi gandurile oamenilor si, de ce nu, sa le pot manipula (asta e cam 'evil', insa mi-ar placea, pentru o anumita perioada de timp) si sa pot deveni invizibila atunci cand imi doresc (asta mi-ar placea 100%).

| LonelyLoner92 a răspuns:

Sa zbor. Am zburat cu avionul si mi-a placut enorm si ar fi superb daca as fi zburat si de unul singur.

| kaTTsu a răspuns:

Sa scot foc din palma ca sa nu mai am nevoie de bricheta...

| Bianca1001Bia a răspuns:

Sa fac pe oricine vreau eu sa ma iubeasca aici ma refer la baietii

| NuamnumesuntANM a răspuns:

Sa calatoresc in timp:d

| DiiiAnAaaa a răspuns:

Sa citesc gandurile big grin
sau...sa pot sa fiu invizibila oricand vreau.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa ii pot ajuta pe toti oamenii, sa ii fac mai buni..cam asta as vrea eu

| loveyouidiot a răspuns:

Nu stiu, probabil ca as vrea sa pot citi gandurile oamenilor, dar numai atunci cand vreau....viata fara surprize ar fi extrem de plictisitoare! Funda?

| Maiaaiaia a răspuns:

Sa constrang unele persoane big grinhappyhappyhappyar fi fain

| CooleguTau a răspuns:

Hmm..pai daca ar fi sa am o putere, as vrea-o pe aceea care poti sa ai toate puterile!