| franci a întrebat:

Daca ar fi sa faceti un top cu cei mai frumosi barbati din serialul teresa care ar fi acestia? puteti va rog sa si argumentati de ce ati facut aceasat alegere dau si funda

Răspuns Câştigător
| Alyra a răspuns:

1. Fernando
2. Arturo
3. Cutberto
4. Mariano
5. Soţul lui Esperantza(n-am prea dat importanţă numelui lui)
Să argumentez? Păi... după cum poţi observa îmi plac băieţii cu părul puţin mai lung(mi se par mai frumoşi); de asta Arturo e pe 2. Fernando e pe locul1 fiindcă e cel mai frumos şi mai atrăgător(mai ales când stă şi se gândeşte la Teresa love struck)
Următorii 3 sunt doar aşa(cum mi s-a părut mie) nu am avut neapărat un criteriu după care i-am aranjat.
PaPa!