| franci a întrebat:

Daca ar fi sa faceti un top cu cei mai frumosi barbati din serialul teresa care ar fi acestia? puteti va rog sa si argumentati de ce ati facut aceasat alegere dau si funda happy ::

Răspuns Câştigător
| ImHappyRightNowxoxo a răspuns:

Poi, 1. Arturo de la Barrera: pentru ca este dragut si imi plk cum ii sta cuu parul mediu si imi mai place la el faptul ca, cand zambeste face niste liniutze acolo.:X
2. Fernando: este destul d ok mai ales imi plk ca o parasesthe p Luisa pentru Teresa si atunci Teresa o enerveaza p Orianarolling on the floor.
3.Mariano: este destul d ok dar nu prea imi plk ca isi da parul cu gelX-(
De la 4 in jos sunt cei care nu mi plk. Martin, nu mi plk ca poarta bluza p gat
5. Cutberto- e uraaat.
batting eyelashes Fundaa?