| MadalinaDaiana a întrebat:

Daca ar fi sa mori si sa te poti intoarce ca o persoana sau cu un lucru, ce ai vrea sa fii? happy

Răspuns Câştigător
| Ralucaaa6 a răspuns:

Sa fiu...rady ortonlove strucklaughing rolling on the floor oh go on

7 răspunsuri:
| AnneMarri a răspuns:

Eu aş vrea să fiu un porumbel alb.

| Dina a răspuns:

As vrea sa ramin aceeasi persoana care eram, doar ca sa ma nasc din nou...(cam multa fantastica am spus dar asta e.)

| Mao a răspuns:

Să mă nasc... EU din nou, dar în altă ţară, cu aceeaşi familie.

| ROCKERforever14 a răspuns:

Sully earns e asa tare

| Powpow a răspuns:

Un legendar pilot de curse laughing ar fi frumos.

| MadalinaDaiana explică:

Eu as vrea sa fiu un golden retriever: dragut, rasfatat si loial :X

| BgDc a răspuns:

As vrea sa fiu tot eu. [eventual o versiune imbunatatita, fara timiditate laughing]