| Feelings a întrebat:

Daca ar fi sa pictezi tabloul unei familii fericite, ce ai picta?

7 răspunsuri:
| baru a răspuns:

Sall. Esti tare. Promit ca o sa-ti raspund la intrebare. Pa!

| Feelings explică (pentru baru):

Ha baru, amuzant ~!

| baru a răspuns (pentru Feelings):

Totul este amuzant. Totul este serios. Depinde pe ce baricada te afli Pa!

| Feelings explică (pentru baru):

Continui sa ma uimesti.Sti,chiar mi'ai oferit un raspuns folositorwinking

| baru a răspuns (pentru Feelings):

Da. As desena, o cala, un trandafir, si doua panselute. Pa!

| Alyra a răspuns:

Bună!
Păi...o familie ferictă.
Doi părinți și doi copii la o masă. Masa să fie plină de bucate, iar toți membrii familiei să fie cu zâmbetul pe buze.hee hee
O zi bună!

| Andreas23 a răspuns:

Stii filmul good look Charlie, de acolo familia Duncan! Funda?