| sorin a întrebat:

Daca ar fi sa schimbati ceva in viata voastra care ar fi primul lucru si de ce?

Răspuns Câştigător
| funnymantm a răspuns:

O situatie financiara pentru studii superioare, caci in romania asta degeaba ai cap... spaga la putere...

10 răspunsuri:
| Silvia a răspuns:

As da timpul inapoi cu 7 ani si nu i`as mai spune mamei ca vreau un fratiorlaughing
Acum regret, dar asta e, e fratele meu si il iubescbig grin
[chiar daca as fi vrut sa fiu solo la parintistraight face]

mumoasa
| mumoasa a răspuns:

Nu am prea multe de schimbathappyImi place foarte mult viata mea big grin As schimba un singur lucru.As vrea sa nu mai fiu atat de incapatanata uneori si sa inteleg ca incapatanarea nu duce la nimicwinking

| inna a răspuns:

Cred ca mi-as schimba temperamentul.

daniela
| daniela a răspuns:

Cred ca nimic... sunt multumita cu ce am... si cred ca daca ar fi sa o iau de la inceput tot asa as face. Poate doar as avea mai multa grija de parinti.

| Leea1234 a răspuns:

Mi-as cumpara apartament cu banii de la nunta! (i-am investit in altceva si am facut-o lata!)daca mi-as fi cumparat de la inceput,,,,, cu siguranta viata mea ar fi fost, acum, alta! asta este; un sut in cur, un pas inainte!

| kitty_8919 a răspuns:

M-as afce o fata cumintelaughing

| alinaandrei a răspuns:

As urma sfaturile fostului meu iubit ca bine le mai ziceacrying(

| alinaandrei a răspuns:

Ca din cauza asta l am pierdut dar au fost importante, adica legat de comportament de felul cum ma comportam cu el si sper sa l castig innapoi sa deschida si el ochii

| cutache a răspuns:

As absolvi mai multe scoli superioare si as trai fiecare zi ca si cand ar fi ultima...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Job-ul, pentru ca simt ca m-am plafonat si vreau sa avansez in cariera nu sa stau pe loc. Sa invat lucruri noi, sa capat experienta...