| andrada a întrebat:

Daca ar fi sa stati intr-o casa timp de o saptamana cu justin bieber si dani otil pe cine ati alege?
P. S. cei care zic "nici unul" sau alt nume primesc "stupid"

Răspuns Câştigător
| Rosiilabucata a răspuns:

Cu justin sa il leg de calorifer si sa il intep cu furculita

4 răspunsuri:
| Libelle a răspuns:

Alte ganduri mai utile nu ar putea sa-ti bantuie mintea?

p.s:de cand nu am mai luat un stupid...

| FlyingSoul a răspuns:

Daca ar fi major-dom-ul meu oricare da l-as prefera p justin ca e popo si sa rad de el

| Georgy_7404 a răspuns:

Dragul meu FlyingSoul daca justin e poponar atunci km de e cu Selena sau esti gelos ca el are ce arata si tu nu? frustratuleee Pe Justin

| shalalalala a răspuns:

Astia doi nu au nicio legatura, Justin Bieber e un retardat cu voce de fetita si Dani Otil e un prezentator tv banal. Deci Dani Otil. Do'h! laughing