| MoMoScumpik a întrebat:

Ce ati alege? Sa stati 10 min cu o tarantula pe mana, sau sa ascultati timp de 10 min melodiile lui Justin Bieber?

Răspuns Câştigător
| CastraveteMurat a răspuns:

Tarantula : http://4.bp.blogspot.com/......spider.jpg
Ce cred eu: "Doamne, ce urâtă e. Nu aș atinge în viața mea așa ceva!"
Ce spun eu de fapt: "O, ce tarantulă draguță :x."
Justin Biber : http://images5.fanpop.com/......24-768.jpg
Ce cred eu : "Doamne, ce persoană urâtă și enervantă. Nu aș asculta niciodată o melodie de a lui."
Ce spun eu de fapt : "Doamne, ce persoană urâtă și enervantă. Nu aș asculta niciodată o melodie de a lui."

Apropo... Tu știi ce am îndurat până am găsit poza...cu JB? :-s

17 răspunsuri:
| PotcaPădurii a răspuns:

As sta la un pahar cu vara mea bineinteles...Cine nu iubeste tarantulele? Adevarul e ca iubesc picioarele tarantulelor...Le iubesc un pic prea mult...

| MariaDD a răspuns (pentru PotcaPădurii):

Ce ai tu cu paianjeni?thinking De ce esti asa atrasa de ei? [bine...si eu sunt am o tarantula love struck]

| MâţulMov a răspuns:

Tarantula, deci tarantula.

| ɔɐıɔ a răspuns:

Daca tot nu va place de ce *** il tot pupati in rect?

| XxBalonasheeXx a răspuns:

Tarantula!

| Cristianne a răspuns:

Dă-mi tarantula aia și s-a făcut.

| GhostStar a răspuns:

3 zile cu tarantula+

| Lightning1997 a răspuns:

Prima varianta

| Dragonel a răspuns:

1 sec de cantece a lui maimuta aia si mi se taie respiratia.

| GeosBIOS a răspuns:

Sa o pun pe tarantula sa asculte Justin Bieber

| AlinaaAli a răspuns (pentru GeosBIOS):

O sa fi tras la raspundere de Protectia Animalelor pentru asta!

| NANANAHehh a răspuns (pentru GeosBIOS):

laughing chiar ca a fost T/A

| xXdoareuXx a răspuns (pentru GeosBIOS):

Mai bine laughing Scapam de 2 in acelasi timp laughing Tarantula in musca si Justin Biberon ii canta rolling on the floor

| robijam a răspuns:

Mortalitate bomba atomica 100 %
Mortalitate melodii Justin Bieber : INFINIT

Aleg tarantula

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mmm, daca ascult 10 minute muzoanele lu' ala ajung in coma la spital, daca stau cu tarantula linga mine, imi fac un nou prieten.
Concluzie evidenta: tarantula, cu o conditie, sa moara gandacul ala.

| DiiiAnAaaa a răspuns:

straight face
Hai ma. ce aveti cu el?straight face

| Softwer a răspuns:

Logic...tarantula