| Seby52 a întrebat:

Daca ar fi un lucru care l-ati putea schimba la oameni care ar fi acela?

17 răspunsuri:
| MenInShadow a răspuns:

Jajaj, ce a zis budbundy, sau as schimba prostia, cu cat sunt mai prosti, cu atat sunt si mai violenti, mai vulgari, etc.

| rutanklan a răspuns:

Sa nu isi mai lase copiii de 10 ani sa isi puna poze cu ei in ochelari pe internet.

| Seby52 explică (pentru rutanklan):

Nu am 10 ani, am 12! Si o sa schimb poza chiar acum happy

| rutanklan a răspuns (pentru Seby52):

Bah tu vrei sa ne certam?

| Seby52 explică (pentru rutanklan):

Nu vezi ca am schimbat poza?

| rutanklan a răspuns (pentru Seby52):

Lasa tu poza. vrei sa ne certam?

| Seby52 explică (pentru rutanklan):

Cu ce motiv?

| xRainyDay a răspuns (pentru rutanklan):

Ce ai cu el?
Nu te-a înjurat, nu te-a ameninţat, nu a făcut spam, ba pe lângă asta s-a comportat şi frumos, spunându-şi că va schimba poza, şi tu îi spui "Băh, tu vrei să ne certăm?".
Nu mi se pare un comportament frumos.

P.S.: Aş vrea să schimb la oameni răutatea, orgoliul. Ca să fie mai buni.

| rutanklan a răspuns (pentru Seby52):

Pai asa, de schema happy.

| xRainyDay a răspuns (pentru Seby52):

Despre partea cu poza înţeleg şi eu că nu e bine să pui poză cu tine, cineva ar putea să îţi salveze poza şi să o pună pe internet, sau să se dea drept tu.

| Seby52 explică (pentru xRainyDay):

Multumesc, si eu as face acelasi lucru!

| rutanklan a răspuns (pentru Seby52):

AHA! Deci tu erai ala!

| Seby52 explică (pentru rutanklan):

Nu, nu eram eu ala. As vrea eu...

| GreenEyed a răspuns:

As schimba superficialitatea.

| CharlieHarper a răspuns:

Mentalitatea.

| girlsweetgirl a răspuns:

Sa fie mai buni unii cu altii!

| Jennelle a răspuns:

Bună.Eu aş schimba răutatea oamenilor şi nesimţirea, lăcomia şi violenţa.