| FeelTheRainbow a întrebat:

Daca ar trebui sa alegeti intre sk8ter`ul dragut, blon cu ochi albastrii, si freza de justin bieber si sk8ter`ul dragut, brunet care nu are freza.pe cine ati alege?(asta`i pentru fetehee hee xD

Răspuns Câştigător
| Ayami a răspuns:

Hmm. clar amandoi par draguti, dar trebuie sa stai mai mult cu ei sa vezi ce personalitate au si ce suflet au si asta e destul de important.

1 răspuns:
| deedee_3754 a răspuns:

Pe brunet smugbatting eyelashes daca ii frumos la fata si la corp. sau daca ii unu de ala fara 2 dinti si slab alege pe blondulaughingwinking