| MadyCooL a întrebat:

Daca as fi baiat, cum mi-as da seama ca unei fete ii place de mine?

3 răspunsuri:
| Rioko a răspuns:

Asta e cel mai usor! Ea va rade la glumele tale indiferent de ciudate vor fi, te va privi insistent si probabil va intra in vorba cu tine aproape mereu

| puffle a răspuns:

Nu exista retzeta fixa pentru a-ti da seama cand cineva te placewinking

| darknessboy_3319 a răspuns:

Eu suntbaiat si stiu cum e... Daca "acel baiat" te place si iti face curte, se tot invarte pe langa tine atunci... Da-ti Seama Ca Te PLACEwinking