| anonim_4396 a întrebat:

Cum aflu daca la o fata ii place de mine? Adica e adevarat ca daca unei fete ii place de un baiat vorbeste urat cu el ca sa nu isi dea seama nu? Dar daca mi a dat un pumn in burta inseamna ca e indragostita?

Răspuns Câştigător
| BeastMaster a răspuns:

Da, e clar...sa nu o pierzi pe asta. E dura.
Sa vezi nunta cum o sa fie...in loc de "Da" un cap in gura.

39 răspunsuri:
| PotcaPădurii a răspuns:

Nu, doar pumnul ei simte o atractie uriasa fata de stomacul tau.

| SuperNovaaaaa a răspuns:

E moartă după tine.Sari pe ea!

| Cristianne a răspuns:

Fuuuugi!

| Pawesome a răspuns:

Sigur ca da.Te adora

| anonim_4396 explică (pentru Pawesome):

Si pe tine te adora cineva :))
http://www.youtube.com/watch?feature=player_detailpage&v=E9C-vMWGkjY

| Pawesome a răspuns (pentru anonim_4396):

Vai, banuiesc ca trebuia sa rad. Adica doar pentru ca am ales ca nume nyan cat, automat sunt nyan cat.Ma impresioneaza logica ta.

| Pawesome a răspuns (pentru anonim_4396):

Nici nu ma mai obosesc sa comentez

| anonim_4396 explică (pentru Pawesome):

Nici nu ma mai obosesc sa comentez ca nu te ai mai obosit sa comentezi.

| Pawesome a răspuns (pentru anonim_4396):

I want you

To leave me alone!

| anonim_4396 explică (pentru Pawesome):

Daca nu te ai prins inca, o sa te las in pace abia atunci cand chiar nu o sa te mai obosesti sa mai comentezi ceva.
And go buy some humour for yourself. Is quite cheap.

| Pawesome a răspuns (pentru anonim_4396):

I don't need humor.I already have.
Daca stii ca e ieftin, inseamna ca ai cumparat deja.Ti-ar mai trebui

| anonim_4396 explică (pentru Pawesome):

Wrong.I know that because a lot of poor people have it. I am born with humour in my blood, i don't need to buy it.

http://www.youtube.com/watch?feature=player_detailpage&v=GryjJDW1tmo

| anonim_4396 explică (pentru Pawesome):

Nici nu ma intreb de ce nu are nici un like poza aia.

| LoveToHate a răspuns:

Nu te place, te iubeste!

| InsartIuzarneimHiar a răspuns:

Casa de piatra.

| FartsMaker a răspuns:

Daca iti da un pumn in burta inseamna ca esti fatalau

| Archdaemon a răspuns:

Da.

| Xtadelo a răspuns:

Ce dragut! puppy dog eyes
Nu o scapa, a ta e! laughing

| DarkBlood32 a răspuns:

Da.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Normal

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

E obsedată.

| NoShit a răspuns:

Clar te vrea.

| Rooobi a răspuns:

Ar trebui sa-i dai si tu un pumn in burta sa-i dovedesti ca simti acelasi lucru pentru ealaughing))

| Firetears a răspuns:

Aa... Stai liniştit, frate! oh go on
E-n limba după tine!winking straight face

| Adryana98 a răspuns:

Vad ca toti pe aicea isi bat joc de tine. Asa ca eu nu voi face asta. Chestia asta depinde de la fata la fata. Unele arata ca sunt indragostite prin violenta altele nu. Acum incearca sa fi mai atent la ea, numai asa iti poti da seama. Sper ca te-am ajutat:* Esti dragut sa-mi spui daca nu te superi cati ani ai? Mersi:*

| firefox6 a răspuns:

Depinde. pe mine ma enerveaza dani si de aia i am dat l a pumni in burta si la caiete in cap de m am saturat si are numai cucuie. sunt o fire sensibila. pe sergiu nici macar nu l am atins vreodata dar acum depinde daca e bed girl :-D

| anonim_4396 explică (pentru firefox6):

Toate fetele sunt rele laughing Poate nu tot timpul, dar cateodata.

| firefox6 a răspuns (pentru anonim_4396):

Asta ce ai zis tu poate raspunde la intrebarea mea: de ce mereu dani dupa ce ma insulta sau se ia de mine incepe si se vaita ca l dor toate oasele. :-D

| firefox6 a răspuns (pentru anonim_4396):

Poate asta raspunde la una din intrebarile mele: de ce mereu dupa cateva minute dupa ce dani se ia de mine incepe si se vaita ca l dor toate oasele. dar sa stii ca fetele sunt atat de bune la suflet incat pot ierta baietii pentru orice. chiar daca ei nu au nici o vina :-D scuze daca ai primit raspunsul de doua ori dar nu sunt sigura daca prima oara l a postat

| Andra_8863 a răspuns:

E adevarat ca daca o fata te place se cearta numai cu tine dar nu cred ca te place eu cred ca ai enervato tu si ca iai facut ceva geniule

| blooDyFox a răspuns:

Doar un pumn in burta nu inseamna mult. Daca ajungi si prin coma o sa fie perechea ta.

| WeWillSeeAgainInHell a răspuns:

Si eu am patit-o de la mai multe fete si cred ca sunt moarte dupa minu (casamoarafetili)

| Oaste a răspuns:

Pumnul in burta nu inseamna nimic. Uite-te dupa picioare in spate

| Cordelia a răspuns:

E ca şi cum ai spune că un căcat pute frumos, ironic...

| Carina12 a răspuns:

Eu cred ca fata nu ari trebuie sa vorbeasca cu tine urit dar se poarta indiferent ca sa nu arate ca ii place de tine eu asa fac

| thay a răspuns:

Eu nu stiu, dar imi place si mie de un baiat si vreau si eu sa aflu daca ma place, ci nu stiu cum...

| AndradaMaa a răspuns:

Te iubeste! Clar rolling on the floor)!