| DeeaDLove12 a întrebat:

Daca ascult: Dubstep, metal si hip hop-ul romanesc si dansez jumpstyle si sunt 9gagger si ma uit uneori si la desene animate si sunt o fire retrasa...ce stil am?

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ai uitat de muzica asiatică, ştiinţa ateistă, manelele, mersul la sală/fitness-ul, telenovelele, hipsterismul(?), frecventarea fast-food-urilor, frecventarea cluburilor, utilizarea excesivă a facebook-ului şi altele.

| DeeaDLove12 explică (pentru anonim_4396):

Iuu ceeee? urasc manelele si telenovelele, uneori merg la fast food, nu merg in cluburi am doar 13 ani, si nu prea stau pe facebook

| anonim_4396 a răspuns (pentru DeeaDLove12):

Credeam că întrebarea ai pus-o ca să faci mişto de generaţiile actuale, dar se pare că m-am înşelat.