| ChocaholicBi a întrebat:

Daca ati putea alege intre : Banii, Iubire si Frumusete ce ati alege? ( decat unul;] )

Răspuns Câştigător
| Musique a răspuns:

Buna happy
1. bani, iti ajung o zii doua si dupa straight face
2.frumusetea'i trecatoare asa ca, cade si ea
3. multi zic ca iubirea,insa odata si oadata cel langa care alegem sa pertecem restul vieti se mai satura si tot in panica ramanem sad
asa ca, nu prea avem ce face
[eu una aleg iubirea,insa de fapt lucrul cu adevarat de ales este viata, caci traind, ai parte de:bani, frumusete si iubirewinking

3 răspunsuri:
| Liviu a răspuns:

Normal Iubire as alege fara sa mai stau pe gandurihappy
Iubirea e cea mai de pret comoara

| Oanaa_7955 a răspuns:

Iubire [cred]:d

| Iris96 a răspuns:

Evident iubire
sau daca as alege bani atunci cu banii m-as duce sa ma fac frumoasa si apoi as fi si iubita laughing