| David_Vaduva_1998 a întrebat:

Ce cauta femeile la un barbat Inafara de iubire cum sunt atrase de frumusete lui banii lui experienta lui sau ca e un tip periculos care ar fi motivul sa nu fie atrase de cineva complet opus?

5 răspunsuri:
| ROB3RT89 a răspuns:

Salut,
Ce ai zice de un tip cu un aspect fizic neplacut dar si neingrijit, fara bani si cu un caracter care lasa de dorit?
Realizezi ce atragator ar fi!
Acum daca te gandesti ca numai daca ai bani ai succes, te inseli.
Si nu zi tip periculos, suna mai bine un barbat in adevaratul sens al cuvantului...

| RAY a răspuns:

In primul rand noi oamenii ne nastem cu un bios input in el scrie multe inclusiv preferinte pentru sexul opus, desi aspectul fizic conteaza foarte mult, prima impresie este aspectul fizic, personalitatea, statul fianciar, toate pot fi intelese prin teoria evolutiei umane, acel tip periculos era stramosul nostru care a dus specia mai departe, vezi tu femeile prefera barbati mai masculini datorita fapului ca mostenirea genetica nu poate fi scimbata cultural

| sofisis a răspuns:

Nu cred ca iti poate da cineva un raspuns concret..la unul poate nu mi-a placut parul, la altul aspectul general, la altul allura corpului, la altul fata etc. Tine de fiecare individ in parte.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ceva ce multe din ele nu au, stabilitate emotionala/financiara.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In general o fata alege un barbat cu un statut social/financiar Mai bun ca ea dupa stilul si frumusetea fizica.
Motivul de care nu sunt atrase de unul care le iubeste si ii are disponibili este deoarece este prea usor pentru ele, pana la urma o femeie vrea atentia tuturor barbatilor de aceea se poate ca unele Mai frumoase, populare care isi permit Mai mult ca tine nu te baga in seama. ele isi dau seama ca Te pot avea oricand si esti la degetul lor mic.