| EatRainbows a întrebat:

Daca cineva va face urat/urata pe la spate, cum reactionati? happy

3 răspunsuri:
| iuliatntbumbum3107 a răspuns:

Evita persoana respectiva, nu o baga in seama, ii "pui mai mult paie pe foc" daca te "aprinzi". idiferenta este cea mai buna arma :* si pana la urma nici o persoana urata, toti avem gusturi diferite big grin vorba aia, e frumos ce-mi place mie nu altuia. ai grija happy

| GiaNina29 a răspuns:

Nu o bag in seamahappy. Nu are rost sa te enervezi pentru o persoana ce nu merita. Nu pune la suflet ce zice, incearca sa nu te enervezi/superi sau sa te deranjeze ce zic altihappy. Tu stii cum esti, tu stii cum te comporti, tu stii ce ai pe suflethappy nu alti. Fi tu insatihappy Si lasa la o parte parerile altora. Indiferenta doare cel mai tare, si atunci cand o folosesti ii areti acelei persoane ca poti trece peste orice, ca esti puternic/a. Bafta :*

| roozy2 a răspuns:

Dupa ce asi afla masi duce la el(ea)si Iasi da 2 perechi de palme