| alexa1969 a întrebat:

Daca el era plecat si vorbeam cu el atunci, iar cand s.a intors in tara nu a mai dat niciun semn de viata ce sa cred?

4 răspunsuri:
| AnnY98 a răspuns:

Pai ar fi mai multe idei...ori are treburi mai importante, ori s-a plictisit, ori nu mai vrea sa vorbeasca cu tine sau nu are timp

| OnuOnulică a răspuns:

Sunt mai multe variante dar eu țin să cred că are treburi mai importante. Poate a venit în țară cu un scop nu numai să te vadă pe tine happy zic doar să îl înțelegi...
Nu uita că există posibilitate și să îl suni să îl întrebi.

| pietrean a răspuns:

In cazul in care,el a fost plecat,dar ati mai conversat prin diverse mijloace, inseamna ca atunci mai putea fi vorba ca ati fi fost prieteni.Dar, faptul ca acum, cand s-a intors in tara, nici macar nu da un semn de viata, inseamna ca... totul este de domeniul trecutului.
Este atat de usor de dedus si de inteles!

| chiccabella a răspuns:

Probabil ca nu vrea sa dea nici un semn de viata, poate ar fi bine sa iei tu initiativa si sa-o lamuresti.