| edytzzu11 a întrebat:

Daca imi lovesc tibia in repetate randuri cu un lemn se va depune stratul de calciu si astfel voi obtine o "tibie de otel"sau macar este egala cu echivalentul lovirii intr-o suprafata tare? ori ma agit degeabalaughing
ps:fundahappy

3 răspunsuri:
| beastboy84 a răspuns:

Eu merg la k1 si pe noi maetrul ne-a pu ne dam cu sticla pe picioare. eu m-am dat timp de vreo 2 luni. dar nu dai asa usor apesi, si daca ai par pe picioare ori te epilezi ori faci ca mine si iti dai cu o crema ceva. baftahappy

| tpuforyou a răspuns:

Ps... ce varsta ai?! )))
nu stiu la ce>ti foloseste o tibie tare!

| altrix a răspuns:

Te agiti degeaba. lemnul nu e bun.
ia o Sticla de bere din sticla(ciob) si umpleo cu nisip. si dai foarte usor. dai de 100-150 ori in tibie unde iti pica tie pata. nu trebuie sa dai foarte tare.
eu cu un prieten care facea kyokushin asa am facut si noi cand ne vedem si ne lovim cu tibii sau antebrate nu avem nici o problema. si am si tibia f fina laughing