| Denision a întrebat:

Cand pui mana pe picioare de la genunche in jos, este ceva normal sa se simta tibia si acea dunga de la tibie?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
5 răspunsuri:
| IIIshaneIII a răspuns:

Logic...Doar daca nu esti obez ceea ce nu cred ca este cazul tau

| Denision explică (pentru IIIshaneIII):

Nu sunt obez dar se simte tibia si acea dunga la ambele picioare

| RadeanuAK47 a răspuns:

Se numeste fluier si nu este normal

| IIIshaneIII a răspuns (pentru RadeanuAK47):

Ati innebunit toti cu standardele astea, oamenii sunt diferiti asa si structura lor, atata timp ce dansul nu acuza dureri locomotorii, si nu il derajeaza fizic, este totul ok

| RadeanuAK47 a răspuns (pentru IIIshaneIII):

Poate ai dreptate...