| Ald527893 a întrebat:

Daca inainte nu puteam sa blochez o persoana, nu-mi arata profilul ei dara fara urmaritori si pe cine urmărește si nu puteam sa apas pe cont atunci cand o mentiona cineva la story si acum pot sa fac astea asta inseamna ca m-a blocat si deblocat?

3 răspunsuri:
| dullcat a răspuns:

Buna.Probabil ca da.Cand te blocheaza cineva nu mai poti intra deloc pe profilul respectiv, nici sa gasesti acea persoana dupa nume.

| Ald527893 explică (pentru dullcat):

Buna
Nici acum nu pot gasi persoana dupa nume dar cand apas când cineva ii da tag sau daca vreau sa o blocheaz pot, pana acum nu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da