| maggie_5387 a întrebat:

Daca luna trecuta mi-a venit ciclul menstrual pe 12( insa trebuia sa imi vina pe 4) luna asta cand credeti,cu aproximatie, ca o sa imi vina?

2 răspunsuri:
| qDoDop a răspuns:

Deci. fi atentalaughing din prima zi in care ti-a venit. numeri 30 de zile..vezi daca iti iese. dar inca pari mica.happy ti se regleaza organismul ^.^ nu o sa iti vine de fiecare data la fel

| Cherilyn a răspuns:

Esti inca mica, dureaza pana se regleaza de la om la om.
In general vine cu cateva zile inainte sau dupa data in care ti-a venit ultima luna.batting eyelashes