| andreywtza a întrebat:

am facut sex ultima data luna trecuta cu prietenul.la cateva zile dupa mi-a venit ciclul pentru ca trebuia sa-mi vina dar luna aceasta nu mi-a mai venit....am facut sex protejat...voi de ce credeti ca nu mi-a venit luna aceasta?

Răspuns Câştigător
| Mihaela2 a răspuns:

Probabil o intarziere..nu ai de ce sa ti faci griji. daca era sa fie ceva..nu ti mai venea nici luna trecuta

3 răspunsuri:
| bbyu2 a răspuns:

Cred ca sarcina e cea mai mica problema care se poate intampla cand faci sex cu oricine.;) In locul tau m`as uita la video asta : http://www.youtube.com/watch?v=Lo6M4NddxeI. Gandeste-te ce e cu adevarat important in viata: o placere care trece sau sanatatea si viitorul tau. Urmareste video-ul!

| xRomanianGirlx a răspuns:

Test de sarcina. Nimeni nu stie exact ce s-a intamplat intre tine si prietenul tau. E cea mai buna metoda sa aflii cu adevarat ce se intampla, deoarece indiferent de ce vom spune noi aici tu tot vei ramane in dubii.

| Kissu22 a răspuns:

Viziteaza un ginecolog. Nu se stie niciodata cand poti ramane gravida...