| Alexxe a întrebat:

Daca m-am nascut pe 21 ianuarie, ce zodie sunt? capricorn sau varsator? corciturabatting eyelashes?

Răspuns Câştigător
| Yarinn a răspuns:

Esti varsator; capricornul e in perioada 21 decembrie-19 ianuarie, iar varsatorul, 20 ianuarie-18 februarie. Oricum, ai cate putin din caracterul ambelor zodii (esti corcitura tongue).

9 răspunsuri:
| ancutsa410 a răspuns:

Capricorn.cred
laughing corciturarolling on the floor tare astathumbs up laughing

| Ioana1984 a răspuns:

Buna si eu am problema asta a ta eu sunt pe 21 decembrie.Iti dau un site unde acei de pe site iti vor calcula gratis zodia, e suficient sa le zici, data nasterii, locul nasterii, si ora, dar hai mai bine citeste tu aici :http://www.astrodestin.ro/......-2736.html
uitate in josul paginii, iti cer iei sa trimiti un email la astrolog@astrodestin.ro cu datele care ti le-am scris eu mai sus si la titlul email-ului sa scrii : stabilirea zodiei, o sa-ti raspunda aia in aceiasi zi si iti si explica de ce.Bafta.

| alexandra_9303 a răspuns:

Varsator! Fundita? :*:*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu sunt pe 21 ianuarie si sunt varsator deci varsator

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca te-ai nascut la 21 ianuarie esti varsator

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da eu am un raspuns. Esti varsator.

| Petrisor_9606 a răspuns:

Esti varsator
sunt sigur si mama ii nascuta atuncibig grinbig grin